Satış Sonrası Kampanyaları

Satış sonrası hizmeti almak için güncel fırsat ve kampanyalarımızı inceleyin.

tr-dacia-kampanyalar-ss-temmuz-2021-dacia-port.01

12 TEMMUZ – 21 AĞUSTOS TARİHLERİNDE

MULTİMEDYA ÜRÜNLERİNDE VE RANDEVUSUNU DACIA PORT ÜZERİNDEN ALANLARA

Akü ve fren ürünlerinde %20 indirim fırsatı!

Kampanya 12 Temmuz – 21 Ağustos 2021 tarihleri arasında geçerlidir. %20 indirim, Dacia Port uygulaması yükleyen ve aracını ekleyen müşterilerin multimedya fix paket alımları ile yetkili servislere Port online randevu ile giriş yapan müşterilerin akü, fren balata & disk fix paket alımlarında, ayrıca tampon onarımlarında geçerlidir. Katılımcı Dacia yetkili servislerinde “kapında vale” ve ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti sunulmaktadır. Tüm kampanya avantajları, katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Dacia Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz. MAİS A.Ş. kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

tr-dacia-kampanyalar-ss-temmuz-2021-dacia-port.02

YENİ DUSTER ÖN FREN BALATASI DEĞİŞİM PAKETİ 432 TL*

*12 Temmuz – 21 Ağustos arası geçerli, Duster Prestige ECO-G 115bg 4X2 için ön fren balatası değişim paketi, işçilik ve KDV dahil fiyattır.

tr-dacia-satis-sonrasi-temmuz-2021-4yas-uzeri

DÖRT YAŞ VE ÜZERİ DACIA’LARINIZ İÇİN YAZA ÖZEL DÖRT DÖRTLÜK TEKLİF

%20’den başlayan indirimli fiyatlar ve %30 işçilik indirimi, 4 yaş ve üzerindeki tüm Dacia araçların bakım ve mekanik onarımlarında, 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu teklif, katılımcı Dacia yetkili servislerinde geçerlidir. Uygulamaya katılan Dacia yetkili servislerinde “kapında vale” ve ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti sunulmaktadır. MAİS A.Ş., kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için Dacia YetkiliServislerini ziyaret edebilirsiniz.

*Gösterilen Dacia modelleri temsilidir, modeller üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.