Dacia Satış Kampanyaları

Güncel satış kampanyalarımızı inceleyin

Duster 10.000 TL peşin Haziran’da teslim

Sınırlı sayıdaki Duster Comfort ECO- G 115 bg 4×2 otomobilin perakende satın alımında uygulanan 133.400 TL’lik fiyat ile geçerlidir.Kampanya kapsamında minimum 10.000 TL peşinat tutarı yatıran müşterilerimize teslimatı Haziran ayında yapılacak araçlar için fiyat sabitlemesi yapılabilecektir. Anahtar teslim fiyatından kalan bakiye tutar hariç, kampanyaya katılım koşulu olarak yatırılan peşinat tutarı ile Dacia Finans’tan kullanılan kredinin toplamı minimum 50.000 TL olmalıdır. 

İlgili kampanya kapsamında, 40.000 TL kredi tutarı ve 24 ay vade seçeneği için %0,84 faiz oranı sunulmaktadır. Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir. Belirtilen fiyata kasko ve trafik sigortası dahil değildir. Duster’ın ortalama CO2 salımı 156 (benzin) / 141 (LPG); yakıt tüketimi 6,8 (benzin) / 8,7 (LPG) km aralığındadır. Model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 31.05.2020 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. (Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %1,06, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %13,45)

Sandero 10.000 TL peşin Haziran’da teslim

Sınırlı sayıdaki Sandero Stepway Turbo 90 bg Easy-R otomobilin perakende satın alımında uygulanan 121.100 TL’lik fiyat ile geçerlidir.Kampanya kapsamında minimum 10.000 TL peşinat tutarı yatıran müşterilerimize teslimatı Haziran ayında yapılacak araçlar için fiyat sabitlemesi yapılabilecektir. Anahtar teslim fiyatından kalan bakiye tutar hariç, kampanyaya katılım koşulu olarak yatırılan peşinat tutarı ile Dacia Finans’tan kullanılan kredinin toplamı minimum 50.000 TL olmalıdır.

İlgili kampanya kapsamında, 40.000 TL kredi tutarı ve 24 ay vade seçeneği için %0,84 faiz oranı sunulmaktadır. Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir. Belirtilen fiyata kasko ve trafik sigortası dahil değildir. Sandero’nun ortalama CO2 salımı 130; yakıt tüketimi 5,7 km aralığındadır. Model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 31.05.2020 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. (Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %1,06, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %13,45)

10.000 TL getir, Dokker’ı götür

İlgili kampanya, 2019 Model Yılı sınırlı sayıdaki Dokker Van Ambiance 1.5 Blue dCi 95 bg otomobilin 83.250TL’den başlayan fiyat ile perakende satın alımında geçerlidir. Belirtilen fiyata kasko ve trafik sigortası dahil değildir. 

Kampanya kapsamında, 10.000 TL peşinat ve 48 ay vade seçeneği için %1,01 faiz oranı sunulmaktadır. Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kredi mevzuatı gereğince aracın fatura bedeli ve kredi başvurusunun şahıs ya da tüzel kişiliğe ait olmasına göre ödenmesi gereken peşinat tutarı değişebilir. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir.  Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir. 

Kampanya stoklarla sınırlı ve 31.05.2020 tarihine kadar geçerlidir. Dokker Van için ortalama CO2 salımı en az 108 g/km, karma yakıt tüketimi ise en az 4,1 lt/100 km olup, bu değerler kullanım şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir. Ayrıntılı bilgi için Dacia Yetkili Satıcılarına başvurabilirsiniz.
(Aylık Ticari Maliyet Oranı; %1,13, Yıllık Ticari Maliyet Oranı; %14,48)

Otomatik vites Sandero Easy-R, 121.100 TL fiyatla

İlgili fiyat, sınırlı sayıdaki Sandero Stepway Turbo 90 bg Easy-R otomobilin, perakende satın alımında geçerli, tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıdır. Belirtilen fiyata kasko ve trafik sigortası dahil değildir. 

Sandero’nun ortalama CO2 salımı 130; yakıt tüketimi 5,7 km aralığındadır. Model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. 

Kampanya, stoklarla sınırlı ve 31.05.2020 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. MAİS, kampanya bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi Dacia Yetkili Satıcılarında.

Dacia Duster 126.400 TL’ den başlayan fiyatlarla

İlgili fiyat, sınırlı sayıdaki Duster Comfort 1.0 TCe 100 bg 4×2 otomobilin, perakende satın alımında geçerli, tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıdır. Belirtilen fiyata kasko ve trafik sigortası dahil değildir. 

Duster’ın ortalama CO2 salımı 120- 122; yakıt tüketimi 5,6 – 5,7km aralığındadır. Model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. 

Kampanya, stoklarla sınırlı ve 31.05.2020 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. MAİS, kampanya bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi Dacia Yetkili Satıcılarında.

Sağlık Çalışanlarımıza Masraf Çıkarmıyoruz

Dacia tüm binek yeni satın alınacak araç modellerinde geçerli olan ilgili kampanya kapsamında, Dacia Finans’tan kullanılan kredilerde kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) alınmamakta olup, aracın ilk periyodik bakımını kapsayan Maxxi Bakım ürünü hediye olarak sunulmaktadır.

Kampanyadan, mesleğine ilişkin belgeyi ibraz ederek  Dacia Finans’tan kredi kullanan, Doktorlar, Hemşireler, Sağlık Teknikerleri ve Eczacılar yararlanabilir. Ruhsat sahibi, ilgili mesleği icra edenin kendisi olmalıdır. İlgili hak, aynı soyadına sahip olunsa dahi bir başkasına devredilemez. Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 31.05.2020 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir.