DİĞER HİZMETLER

ATILGAN

Diğer Hizmetler

Renault mükemmellik planı çerçevesinde, size en uygun araçları en uygun koşullarda sunuyor ve satış sonrasında da hizmet vermeye devam ediyoruz.

Dizayn ve üst yapı hizmeti

Türkiye’nin önde gelen ticari aracı Renault markası ile Atılgan Otomotiv tecrübesini birleştirerek özel dizayn ticari araçlar ve ticari araçlar için dekorasyon ve üst yapı seçenekleriyle hizmet vermekteyiz.Dizayn seçeneklerimizde hem görsel olarak bir bütünlük yaşarken hem de maliyet açısından herhangi bir kaybınız olmadan en uygun ve en profosyonel işlemleri yaptırabileceğiniz tek adres Atılgan otomotiv motorlu taşıtlar bünyesinde hizmetinizdeyiz.

Satış sonrası muayene hazırlık hizmeti

Atılgan Motorlu Araçlarda hizmetlerimizin bir kısmı da aracınızı aldıktan sonra TÜVTÜRK muayene istasyonlarında yapılacak olan muayene işlemlerine hazırlamak ve bu muayene işleminden tek seferde sorunsuzca geçişi sağlamak için uzman kadromuz ile servisimize bekliyoruz. Egzos ölçüm hizmeti ile sizlere muayene istasyonlarında sıra beklemekten ve olası problemleri önceden çözüme ulaştırabilecek personellerimizden destek alabilirsiniz.